SEO czyli pozycjonowanie stron internetowych

SEO Realizacje (1)

W dzisiejszych czasach wszyscy wiedzą, że pozycjonowanie strony internetowej w Google to klucz do pozyskania dodatkowych klientów praktycznie dla każdej firmy. Doświadczony specjalista SEO sprawi, że na stronę www trafiać będzie więcej osób, które szukają tego co oferuje Twoja firma.

+48 501 658 680

Nikt nie odbiera? Zostaw wiadomość tutaj

Po co pozycjonować stronę internetową?

Często gdy ludzie czegoś potrzebują, to szukają tego za pomocą wyszukiwarki Google. Doświadczenie mówi, że im wyżej w wynikach wyszukiwania znajdzie się dana witryna, tym większa szansa, że użytkownik tam przejdzie. Stąd celem pozycjonowania jest to, aby maksymalnie wiele osób, który szukają tego co oferujesz w Internecie trafiło na Twoją stronę www. Jednym słowem, współpraca ze specjalistą od SEO to zwykle więcej użytkowników odwiedzających Twoją witrynę, którzy mają szansę zostać Twoimi stałymi czytelnikami lub wiernymi klientami. 

Wysoka pozycja w Google to dla wielu także źródło prestiżu i argument za tym, że w tym obszarze są liczącym się graczem. 

Wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania Google, to więcej potencjalnych klientów na Twojej stronie.

Działania podjęte przez Perfect Web doprowadziły do wzrostu pozycji w wyszukiwarce na rynkach zagranicznych i pozyskania wielu nowych zagranicznych klientów.

Beata Kuczek-Maruta, Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych

Stosujemy tylko takie działania pozycjonerskie, które są rekomendowane przez Google.

Dbamy nie tylko o poszczególne frazy, ale i o podniesienie średniej pozycji całej strony.

SEO w Perfect Web - korzyści

Wiele firm zajmujących się SEO skupia się głównie na pozycjonowaniu poprzez tworzenie odpowiednich linków w internecie prowadzących do pozycjonowanej strony internetowej. W Perfect Web patrzymy na pozycjonowanie szerzej i dodatkowo bardzo dużą uwagę przywiązujemy do treści strony www, optymalizacji jej kodu oraz przebiegu interakcji użytkownika ze stroną www. Google zwraca coraz większą uwagę na ten ostatni element, dlatego sztuka pozycjonowania to nie tylko magiczne sztuczki, ale sprawienie, by użytkownik czuł się na Twojej stronie internetowej komfortowo i znajdował tam to czego szuka.

90% naszych klientów pozyskujemy z wyszukiwarki Google. A Ty?

Czy to takiej usługi potrzebujesz?

Powrót Porozmawiajmy o współpracy

Powrót W takim razie:

SEO Realizacje (2)

Zamiast walczyć o wysoką pozycję na kilka popularnych słów kluczowych zwykle doradzamy naszym klientom pozycjonowanie w taki sposób, aby strona internetowa była wysoko w Google na bardzo zróżnicowane frazy. Jest to tańsze i niejednokrotnie bardziej skuteczne podejście, gdyż użytkownicy szukając w wyszukiwarce wpisują tam naprawdę bardzo różnorodne słowa kluczowe.

Pamiętamy, że walka o jak najwyższą pozycje w Google nie może przysłonić troski o wygodę korzystania ze strony www.

Prowadzone przez Perfect Web działania z zakresu pozycjonowania skutkują wysoką pozycją odnośników do naszych stron w wyszukiwarce Google.

Krzysztof Duda, intax.net.pl

Zadzwoń do nas

+48 501 658 680

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

kontakt@perfect-web.pl

Dane firmy

Perfect Web Sp. z o.o.
NIP 6751419903
REGON 120984207
KRS 0000335684
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy: 10 000 PLN

Adres

Perfect-Web aleja Juliusza Słowackiego 39
31-159 Kraków , małopolska, Polska

Mapa, Współrzędne geogreficzne 50.073105, 19.8985491