Sklepy internetowe, które sprzedają

Sklepy realizacje 1

Sklep internetowy Street Surfing to miejsce gdzie młodzi ludzi (i ich rodzice) mogą zaopatrzyć się w najnowsze, oryginale waveboardy. Stylistyka szablonu graficznego nawiązuje do podstawowego kręgu odbiorców sklepu.

+48 501 658 680

Nikt nie odbiera? Zostaw wiadomość tutaj

Dlaczego warto otworzyć sklep internetowy?

Sklep internetowy to dostęp do rzeszy ludzi szukających Twoich produktów w Internecie i szansa na zaprezentowanie im swojej oferty. Wejście w e-commerce dla firmy obecnej już na rynku to szansa na pozyskanie nowych klientów i zwiększenie sprzedaży wykorzystując istniejące zasoby firmy, takie jak: pracowników, zapasy w magazynach czy sieć placówek stacjonarnych. Taka inwestycja pozwala to na zwiększenie sprzedaży przy utrzymaniu kosztów stałych na praktycznie niezmienionym poziomie, dzięki czemu firma generuje większe zyski i jest o krok przed konkurencją. Co więcej okres zwrotu inwestycji w sklep internetowy rzadko kiedy przekracza 12 miesięcy.

Zakupy w Twoim sklepie internetowym będą łatwe, nawigacja intuicyjna, a składanie zamówień przyjemne.

Jestem bardzo zadowolona z bardzo prostej i intuicyjnej obsługi sklepu, ale przede wszystkim doceniam elegancki i nowoczesny design sklepu. Sklep bardzo dobrze i co istotne skutczenie prezentuje ubrania projektowane przez naszą firmę.

, sklep internetowy

Internauci szukający rzeczy, które sprzedajesz znajdą je w Twoim sklepie internetowym dzięki optymalizacji kodu pod SEO.

Integracja z Allegro i Ceneo przyciągnie do sklepu internetowego dodatkowych klientów.

Co zyskasz decydując się na współpracę z Perfect-Web?

Zapraszając nas do współpracy przy Tworzeniu sklepu internetowego dla Ciebie uzyskujesz dostęp do naszego doświadczenia w zakresie e-commerce oraz technologii internetowych. Często bardzo niewielkie czynniki decydują o tym czy klienci kupią u Ciebie czy w sklepie konkurencji, dlatego koncentrujemy się na tym, żeby stworzony sklep internetowy był optymalnie dostosowany do potrzeb klientów, tak żeby maksymalnie wielu z nich zdecydowało się na zakupy.

Jeśli jesteś zainteresowany rozmową o możliwości stworzenia sklepu internetowego dla Ciebie skontaktuj się z nami.

Czy to takiej usługi potrzebujesz?

Powrót Porozmawiajmy o współpracy

Powrót W takim razie:

Sklepy realizacje 2

MC Peoples to sklep internetowy z designerską odzieżą, który stawia na minimalizm. Wykonany został przy użyciu silnika e-commerce PrestaShop.

Wygodny panel administracyjny sklepu internerowego pozwoli niewielkim zespołem obsłużyć dużą ilość zamówień.

Jesteśmy bardzo wymagający w zakresie grafiki i intuicyjności strony www dla klienta, a także funkcjonalności zaplecza sklepu. Zespół Perfect Web w trakcie realizacji projektu naszej księgarni internetowej zadbał o te kwestie na satysfakcjonującym dla nas poziomie.

Iwona Płygawko, sklep internetowy patipam.pl

Zadzwoń do nas

+48 501 658 680

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

kontakt@perfect-web.pl

Dane firmy

Perfect Web Sp. z o.o.
NIP 6751419903
REGON 120984207
KRS 0000335684
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy: 10 000 PLN

Adres

Perfect-Web aleja Juliusza Słowackiego 39
31-159 Kraków , małopolska, Polska

Mapa, Współrzędne geogreficzne 50.073105, 19.8985491